Sportovní Trojhalí

11. - 13. 9. 2015

VSTUP VOLNÝ

 

SPORTOVNÍ TROJHALÍ 2015 je za námi!
Děkujeme všem účinkujícím i návštěvníkům

 

Podívejte se na fotografie, jak to v Trojhalí letos vypadalo
a zůstaňte s námi v kontaktu třeba na Facebook.
Příští rok se těšíme znovu...

 

FOTOGALERIE    FACEBOOK STRÁNKA

 

3 dny plné zážitků, sportu, adrenalinu a zábavy

 

Atletika / Gymnastika / Lezecká stěna / Rugby aréna / Slack line contest / Trampolíny
Gyroskopické jednokolky / Čtyřčlenné lyže / Parkour / Breakdance / Inline / Skateboard / Bike show

Koloběžky / Decathlon aréna / Hoola hoop / Žonglování / MMA / Karate
Capoeira / Box / Bikini Fitness / Poledance / Akrobatické šály / Skákací boty

Houpačka / Lanové aktivity / Planetárium 

 

O co jde

 

Sportovní Trojhalí je třídenní sportovní festival tvořený lidmi pro lidi. Myšlenka je ukryta v představení různorodých sportovních a vzdělávacích aktivit prezentovaných sportovními kluby, i jednotlivci reprezentující sportovní aktivity v Ostravě a okolí. Cílem je motivovat děti a mládež k aktivnímu životnímu stylu. V loňském roce navštívilo páteční školní program na 800 dětí a celková návštěvnost se vyšplhala k číslu 4500 návštěvníků. Věříme, že v letošním roce tomu nebude jinak.

Jednotlivé sportovní subjekty se představí krátkou ukázkou a poté bude prostor pro workshopy, otevřené tréninky a exhibice.

 

Subjekty

 

Acrobatis

 

ZÁŽITKY BEZPEČNĚ
ZÁŽITKOVÁ BEZPEČNOST

Spojením legislativních požadavků na bezpečnostní kurzy a zážitkové pedagogiky náš tým profesionálů vytvořil ojedinělé produkty:

ZÁŽITKOVÁ PRVNÍ POMOC, BOZP aktivně, MOBILNÍ LANOVÉ CENTRUM, FIREMNÍ ZÁBAVA, KURZY HOROLEZECTVÍ

V souvislosti s akcí Ochutnávky Trojhalí jsme pro Vás připravili MOBILNÍ LANOVÉ CENTRUM a akční ceny našich produktů KURZY HOROLEZECTVÍ a ZÁŽITKOVÁ PRVNÍ POMOC. Informujte se na našem stánku !!!

 

www.acrobatis.cz

 

Akcent Ostrava

 

Taneční klub AKCENT OSTRAVA - T. J. SOKOL VÍTKOVICE je jeden z největších a nejúspěšnějších týmů. Jejich doménou je specializace na taneční styly Show dance, dále pak Disco dance a Latino dance (salsa, karibské tance, latinskoamerické tance).

O tanečníky ve věku 4 - 25 let se stará tým asi 15-ti trenérů. Nezbytnou součástí přípravy je kromě výuky soutěžních tanečních stylů i baletní průprava, gymnastika a kondiční trénink. Zájemci mohou tančit jak rekreačně, tak i závodně. Soutěžit mohou v sólech, duech, malých skupinách a velkých formací. Každý si může vybrat taneční styl o který má zájem, přijít si jej k nám vyzkoušet a stát se jedním z nás.

 

www.akcent-ostrava.cz

 

Box Bikini

 

Box – C.A.A. Fight & Fitness Ostrava

Club je orientován na širokou veřejnost. Ester Konečná – reprezentantka ČR a trenérka klasického Olympijského boxu, je první ženou v Ostravě, která založila ženský boxerský klub. Holky u ní boxují kondičně i na závodní úrovni. Kondiční trénink probíhá bezkontaktně, zaručeně formuje postavu, zlepšuje psychickou odolnost a pěstuje zdravé sebevědomí. Ester má za sebou nespočet úspěchů z mezinárodní scény, drží 4 tituly Mistryně ČR a zúčastnila se také Mistrovství světa v Koreji.

 

Bikiny fitness

Bikiny fitness jsou ideální cestou k vysněné postavě. Díky individuálnímu nastavení jídelníčku s kombinací dobře provedeného tréninku v posilovně se tvarují jednotlivé svalové partie. Tuto disciplínu lze trénovat na profesionální, amatérské i kondiční úrovni.

Bikini fitnesska Marcela Mikulíková založila v Ostravě Pole Dance studio Motýlek. Působí také jako profesionální trenérka v Kubík Fitness v Ostravě Zábřehu. K jejím prozatím největším úspěchům patří stříbrná medaile z Mistrovství Moravy a deváté místo na Mistrovství ČR. Momentálně se Marcela připravuje letošní Mistrovství světa. 

 

www.caaostrava.cz     www.kubikfitness.cz

 

Circus! Dance Studio

 

Circus! Dance Studio Nový Jičín a Ostrava se specializuje na výuku pole dance – akrobatického tance na tyči, fly yogy AY Fly Training, která se tímto začala vůbec poprvé vyučovat na severní Moravě a stejně tak v Ostravě, aerial hoop (akrobacie v závěsném kruhu), aerial silks (akrobacie na závěsné sale), acroyogy, baletu, moderny, kruhového tréninku a dalších stylů.  

V našem tanečním studiu vedeme pravidelné kurzy, nabízíme vystoupení na Vaše akce. Všechny kurzy probíhají v malých skupinkách, které zaručují individuální, kamarádský a profesionální přístup lektorů ke každému z klientů.

Přejeme Vám krásný zážitek a těšíme se na zavěšenou pod našim šapitó.

 

www.poledancestudio.cz

 

Duo Fatale

 

Workshop žonglování a tance s obručí

Pavel a Bohdana, manželé, kteří vystupují již cca 15let a nyní jako umělecké Duo Fatale.

Společně je můžete vidět na všech typech společenských akcí. Předvedou Vám žonglování s kužely, diáboly, míči či tanec s hula hoop obručí atd. Poté si vše, co uvidíte,  můžete společně s nimi na vlastní tělo vyzkoušet.

Bohdana letos v srpnu načerpala nové zkušeností na Austria Hoop Convention 2015 a velice ráda se s Vámi o své dovednosti podělí. Již čtvrtým rokem vedou dětský kroužek Hoopíci, kde se nikdo nenudí. Pojďte se s nimi na chvíli odpoutat od každodenních povinností a užít si trochu legrace.

 

www.duofatale.cz

 

Gymnastický klub Vítkovice

 

Gymnastický klub Vítkovice je sportovní oddíl s 50letou tradicí, jehož hlavní náplní je sportovní gymnastika ve všech jejich podobách od rekreační, přes výkonnostní až po vrcholovou úroveň.

Pojďte si vyzkoušet základní gymnastické prvky jako je kotoul, stojka nebo hvězda – naši trenéři vám rádi poradí, jak na to.

 

Na Sportovním Trojhalí proběhne prezentace gymnastiky prostřednictvím 3 různých vystoupení s hudebním doprovodem – základní akrobacie na gymnastickém páse, akrobacie z trampolíny a cvičení na kladině. Rozsah každého vystoupení cca 5.min. Mezi jednotlivými vystoupeními si zájemci mohou vyzkoušet pod vedením našich trenérů základní akrobatické prvky (kotoul, hvězda, stojka, rovnováha na kladině, případně skoky z trampolíny).

 

www.gkvitkovice.cz

 

Jednokolo.com

 

Jednokolky už nejsou jen pro artisty. Vyzkoušejte si Elektrickou gyroskopickou Jednokolku, se kterou můžete  jet pohodlně do práce, do kina i do parku s kočárkem, nebo se psem.

 

www.jednokolo.com

 

Lezení do škol

 

Lezení do škol je občanské sdružení, které vzniklo s cílem podporovat lezení jako vhodnou školní i mimoškolní aktivitu pro děti. Prosazujeme, aby se lezení stalo součástí výuky v hodinách TV. Snažíme se vyhledávat lezecké talenty a umožnit jim růst.

Stavíme a provozujeme mobilní lezecké stěny, které jsou k dispozici pro základní a střední školy po celé ČR. Stěnu smontujeme v tělocvičně, hale nebo na hřišti školy.

Sdružení Lezení do škol pořádá významné sportovní akce - Mistrovství ČR v boulderingu, závody Prague open bouldering, významně se podílí na pořádání série závodů Českého poháru v boulderignu.

V lezeckém centru TendonBlok v Ostravě -Vítkovicích najdete vnitřní boulderingovou stěnu, venkovní lezeckou věž a příjemné bistro, ve kterém si můžete po fyzické námaze a kvalitním tréninku odpočinout. Lezecké centrum je určeno všem - začátečníkům, pokročilým,  dětem i starším ročníkům.

 

www.lezenidoskol.cz    www.blokcentrum.cz

OUTDOOR & COLOURS ARÉNA

 

Zkus RAGBY!!!

Bavíme se tím, že Vás bavíme. Outdoor & Colours se zabývá organizací volnočasových aktivit a firemních akcí. V rámci Sportovního Trojhalí Vám představujeme event „Zkus RAGBY!!!“

Naše další aktuální produkty jsou:

Adrenalinový týmový závod „Outdoor Trophy“.

Týmová soutěž „Pevnost Trojard“.

 

www.tymove-akce.cz

 

Ovocňák

 

Produkujeme čistý ovocný mošt jako reakce na nedostatek českých kvalitních produktů. Mošty vyrábí společnost TOKO AGRI a.s. pod obchodní značkou Ovocňák.

Suroviny pro výrob moštů pochází převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů. Celoroční dodávku moštů jsme schopni zajistit díky skladování jablek ve skladech bez přístupu vzduchu. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli.

 

www.ovocnak.cz

 

SHŠ Strážci Ostří

 

Příběh skupiny historického šermu Strážci Ostří, se začal psát léta páně 2010 ve městě Ostrava. Tehdy se dalo dohromady doslova pár nadšenců pro netradiční koníček zvaný historický šerm. Jejich cílem bylo se věnovat šermu tak, aby pobavili sebe i publikum. V současné době skupina se vice zaměřila na scénický šerm aby zlepšila atraktivitu svých představení. a dnes je jejich hlavním cílem vyčarovat úsměvy na tvářích svých diváků a rozšířit povědomí o životě v dobách vrcholného středověku v Českých zemích.

Krom počátečních šermířských vystoupení postupně rozšiřujeme náš repertoár o ohňovou či světelnou show. Taktéž nabízíme doprovodný program v podobě různých her pro malé i "velké" děti.

Dále se členové skupiny zúčastňují akcí na kterých se vice či méně zdařile snaží o rekonstrukci dobového života, či šermířských bitev nebo jiných historických a historizujících akcí.

 

www.facebook.com/StrazciOstri

 

Svět techniky

 

Svět techniky je místem, kde poznáte vědu na vlastní kůži! Máme pro vás 4 expozice nabité interaktivními exponáty. Na své si přijdou všechny věkové kategorie, od dětí až po babičky s dědečky. Kromě expozic pro vás máme vždy něco navíc. Navštivte naše 3D kino! Zažijte 3G přetížení v Gyroskopu! Nebo se nechte zapálit na naší science show v Divadle vědy!

 

www.svet-techniky-ostrava.cz

 

Swanky

 

Swanky je tradiční škola inline bruslení v Ostravě. Organizujeme pravidelné kurzy bruslení pro děti a dospělé, příměstské kempy a spoluorganizujeme řadu akcí pro širokou bruslařskou veřejnost. Podporujeme pozitivní přístup ke sportu a razíme heslo „BRUSLÍME PRO RADOST“!

 

www.swanky.cz

 

Trampolína Rožnov pod Radhoštěm

 

Skoky na trampolíně jako sportovní oddíl v Rožnově pod Radhoštěm fungují již téměř 40 let. O jeho založení se zasloužil Jindřich Kozubek. Od svého počátku až dodnes patří Rožnov p.R. mezi nejúspěšnější oddíly v České republice.Pan Kozubek stále trénuje a vychovává reprezentanty, kteří se účastní nejrůznějších evropských i světových soutěží.

Naši kvalifikovaní a zkušení trenéři se starají o přípravu dětí a mládeže. Od roku 2001, kdy byly znovu zavedeny sportovní třídy a centra, v nich má rožnovský oddíl stále zařazeno několik závodníků.

Trénink skoků na trampolíně se skládá z akrobatické a kondiční přípravy a samozřejmě také specializovaného tréninku.

Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru i novou partu kamarádů.

Hlavními protagonisty trampolínové show, která se odehraje na akci Sportovní Trojhalí budou Naďa Palacká, aktuálně vícemistryně republiky v synchronních dvojicích a Adam Sült mistr ČR 2010 v mužích, juniorech i synchronech, vicemistr ČR 2014 i 2015.

 

www.oddil-trampoliny-roznov.webnode.cz

 

ZLEPŠI SI TECHNIKU S VŠB-TUO

 

Na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava učíme techniku, děláme vědu a hrajeme si. Přijďte si vyzkoušet jízdu na opravdu dost divných kolech nebo jak těžké je vyrábět elektřinu vlastní silou. Potrapte se s hlavolamy a poznejte spolu s námi, že technika je vlastně zábava. A možná bude i kolotoč…

 

www.vsb.cz

 

 

Program

Stáhněte si program a přehled zapojených subjektů

PDF bulletin

 

Pátek 11.9.2015

 

9:00 -12:00 program vyhrazen pouze pro školy
     
12:00 -14:00 pauza na oběd
     
14:00 -19:00 odpolední program (ukázky, workshopy, tréninky, moderovaná rotace aktivit)
     
20:00 - 23:00  O kolečko víc party – Inline, Skate, Kolobežky, DJ´s radia Helax, veselá party   (HELAX, SWANKY)

 

 

Sobota 12.9.2015

 

10:00 -13:00 dopolední program (moderovaná rotace aktivit)
     
13:00 -14:00 pauza na oběd  (otevřeno, jen bez moderování a aktivní účasti)
     
14:00 - 18:00 odpolední program (moderovaná rotace aktivit)
     
  18:00 Tombola
     
    20:00  promítání filmu Vítězové a poražení v rámci festivalu FLOK

 

 

Neděle 13.9.2015

 

10:00 -13:00 dopolední program (moderovaná rotace aktivit)
     
13:00 -14:00 pauza na oběd  (otevřeno, jen bez moderování a aktivní účasti)
     
14:00 - 18:00 odpolední program (moderovaná rotace aktivit)
     
  18:00 Tombola

 

Něco navíc

 

 

O kolečko víc party

Pátek 11.9.2015

večerní party s DJ´S radia Helax  a bruslařkama ze SWANKY

Pohodová muzika, vychytané aktivity, dárečky od Helaxu. Vstup je samozřejmě ZDARMA a budeme moc rádi,
když dorazíte na kolečkových bruslích, koloběžkách nebo skateboardech.

Inline brusle si bude možné také zapůjčit přímo v Trojhalí a ZDARMA!

 

 

Vítězové a poražení

Sobota 12.9.2015

letní kino – promítání filmu Vítězové a poražení

Promítání v rámci "Festivalu Letního Ostravského Kina". Jste zváni na americký film (originální znění s titulky),
který nahlédne do zákulisí amerického fotbalu. V režii Olivera Stonea budou hrát
Al Pacino, Camreon Diaz a Dennis Quaid.Pohodová.

Vstupné za FLOKa (čti 50,- Kč)

 

 

Každý návštěvník si v produkci může vyzvednout KARTU NÁVŠTĚVNÍKA do které díky absolvování vybraných aktivit nasbírá body. Za každých 6 bodů získá drobný dárek a kartu může předat zpět do produkce a zařadit se do losování Tomboly, které proběhne v sobotu a v neděli vždy v 18:00. Do Tomboly přispěli cenami naši partneři a kromě volných vstupenek na tréninky a lekce jsou ve hře i poukázky do Decathlonu na 250,- a 500,- Kč.

 

Fotogalerie

 

Trojhalí